INFO: Bague réalisée en or jaune 18 carats, sertie de 1x0,03ct et 1x0,01ct diamant naturel, taille brilliant.
Toutes les bagues peuvent être réalisées en or blanc, en or jaune, en or rose, en 18 carats ou 14 carats et peuvent sertie avec un diamant naturel de votre choix.
Heel blij met onze trouwringen! Ruime keuze en correcte prijzen! We werden steeds heel vriendelijk geholpen.
Naomi Ilsbroux
Een droom die uitkomt, de ringen zijn prachtig afgewerkt, perfecte kwaliteit. We zijn liefdevol geholpen en ze waren op tijd klaar. Kan niet anders zeggen dan AANRADER op elk vlak!
Ennio Drost
In de ban van uw creaties zijn we bezig met onze derde bestelling (uit Frankrijk). De ontvangst is altijd zo vriendelijk, het team reageert snel en uitstekend advies. We hebben zojuist een ring laten verstellen en er een paar steentjes aan toegevoegd, het resultaat is werkelijk schitterend. U heeft ons volledige vertrouwen.