Boucles d'oreilles en or blanc 18kt, teinte naturelle, chacun serti avec 1x 0.03ct diamant naturel, taille brilliant.
Tous les bijoux peuvent être fabriqués en or 18 carats ou 14 carats, en blanc, jaune ou rosé et peuvent éventuellement être sertis de diamants de votre choix.
Sieraden online besteld: de ring is subliem! Zoals altijd! Het maakt mijn verzameling compleet ??
Ik dank het hele team hartelijk voor dit prachtige juweeltje, en ook voor jullie vriendelijkheid tijdens onze gesprekken!
Nathalie Diaz Perez
Wat een prachtige ervaring ! Heel professioneel team, persoonlijk en warm onthaal, verzorgde service, punctueel in het uitvoeren van de bestelling, permanent contact per email tot het versturen van van de ringen (we wonen in het buitenland). Alles tip top en dat mag hoog en duidelijk gezegd worden.
Brigitte Antoine Guiet
Wat een prachtige sieraden! Na mn trouwring heb ik nu aan mn andere hand ook een juweeltje. Zo trots als een pauw ben ik.